HYUNDAİ Özel Servis

HYUNDAİ Özel Servis

Firmamız Ahtapoto Hyundai Özel Servis olarak Konya ve İçanadolu bölgesinde hizmet vermektedir. Hyundai ÖZEL SERVİS olarak Hyundai marka araçların i10, i20, Kona, Tucson, Accent, i30 , modelleri başta olmak üzere her model Hyundai araca servis hizmeti vermekteyiz.

Servisimiz profesyonel oto servis, kusursuz hizmet anlayışı ve uygun fiyat politikasıyla hizmete başlamıştır. Ahtapoto Hyundai Özel Servis , işinin uzmanı, yıllarca yetkili servislerde, teknik servis elemanı hizmeti veren uzman personeller tarafından hizmet vermektedir.

Son teknoloji arıza tespit cihazları ile hizmet vermekteyiz. Dürüstlük ilkesi, kusursuz hizmet anlayışımızla sizlerin de Hyundai marka araçlarına servis hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Hyundai marka araçlarınıza özel, Motor, Mekanik, Elektrik, Şanzıman, yedek parça hizmeti vermekten mutluluk duyarız.

Ayrıca 7/24 yol yardımı ile elektrik ve mekanik arızalarını en kısa zamanda gidermek ve siz değerli müşterilerimizin yanında olmayı kendine ilke edinmiştir.

Başlıca Hizmetlerimiz

• Periyodik Bakım

• Orijinal Test Cihazı ile Motor Testi

• Elektrik Arızası Tespiti ve Tamiri

• Klima Tamiri ve Bakımı

• Arıza Hasar Kaporta Tamir ve Onarımı

• Genel Bütün Aksamların Bakım ve Onarımı

• 7/24 Yıl Yardım ile Elektrik ve Mekanik Servis Hizmeti

Hyundai grubu tüm binek ve ticari araçlarınızın motor mekanik, kaporta boya, elektronik ve yedek parça ihtiyaçlarına ileri teknoloji cihazlarımız ve uzman ekip kadromuzla kaliteli hizmet vermekteyiz.

AHTAPOTO HYUNDAİ SERVİSLE İÇİNİZ RAHAT, YOLUNUZ GÜVENLİ OLSUN

Elektronik test cihazlarıyla, profesyonelce arıza tespiti yapılarak, doğru kararla, müşteri memnuniyeti ve güveni esas alınarak hizmet vermekteyiz.

Ahtapoto HYUNDAİ Özel Servis, kaliteli, güvenilir, dürüst, ekonomik, süratli, garantili hizmet sunmaktadır.

Diğer Markalar

Deneyimli Ustalarımız ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.